Popularne zabiegi kosmetyczne - leczenie i estetyka!

Popularne zabiegi kosmetyczne - leczenie i estetyka!

brak ocen

Zabiegi kosmetyczne cieszą się uznaniem szczególnie pośród kobiet, dlatego że Panie kochają dbać o swoje ciało, jak i swoje samopoczucie. Z naturalnej przyczyny chciałyby również zatrzymać młodość i piękny wygląd na dłużej. Praktyka wielu salonów kosmetycznych potwierdza wykonywanie dużej ilości zabiegów mezoterapii igłowej oraz karboksyterapii. Chętnie wybieranym zabiegiem jest również masaż, zarówno ten relaksacyjny, jak i leczniczy!

Na co pomaga zabieg masażu?

Masaż to rzeczywisty relaks dla wymęczonego ciała oraz zmysłów. Daje szanse na powrót do lepszej dyspozycji i pozwala zapomnieć, chociażby na krótki czas o uciążliwościach dnia codziennego – uspokaja i jednocześnie pobudza. W specjalistycznych studiach kosmetycznych, nie licząc masaży relaksacyjnych i klasycznych, można odszukać także propozycję masaży kuracyjnych lub realizowanych przy użyciu gorących kamieni. Wykorzystuje się także masaże mające na celu ujędrnienie wybranych części ciała.

Karboksyterapia idealna na cellulit, uda i brzuch!

Karboksyterapia to zabieg upiększający, który pomaga ujędrnić wybrany fragment ciała np. pośladki i ograniczyć niechciany przez wszystkich cellulit. Zabieg polega na tym, że pod skórę aplikowany jest dwutlenek węgla, który kolejno jest jednakowo rozprowadzany na wybranym obszarze. Wskutek zabiegu tkanki zostają utlenione, a w następstwie zaczyna się proces regeneracyjny skóry. Toksyny nagromadzone w tkance ulegają wydaleniu, a wygląd skóry w zauważalny sposób ulega regeneracji.

Mezoterapia igłowa – piękno twarzy!

Kobiety chcąc zatuszować upływ czasu i stresu na twarzy, decydują się na mezoterapię przy użyciu igieł. Zabieg ten działa odmładzająco, poprawia koloryt cery oraz upiększa poprzez wprowadzenie substancji odżywczych do skóry specjalnym urządzeniem przeznaczonym do tego zabiegu. Uwaga! Nie jest on wykonywany ręcznie! Musi być powtarzalność zabiegów w kilku seriach, ustalanych indywidualnie dla każdej klientki salonu!

Dodaj komentarz
Komentarze artykułu

Brak komentarzy

Podobne artykuły